Ana sayfa BİLGİ Fizy uygulamasında hadi listesinin 5. şarkısı nedir, hangisi? (23 Eylül Hadi ipucu)

Fizy uygulamasında hadi listesinin 5. şarkısı nedir, hangisi? (23 Eylül Hadi ipucu)

438
0
fizy

Son zamanların popüler mobil uygulaması Hadi, 23 Eylül Pazar günü büyük ödülü ile kazandırmaya devam edecek. Merve Toy ve Müge Boz’un sunduğu yarışmada bugünün ipucu sorusu da belli oldu. Fizy uygulamasında hadi listesinin 5. beşinci şarkısı nedir? İşte ayrıntılar.

POP MEVSİMİ LİSTESİNİN 4. ŞARKISI İÇİN TIKLA

HADİ İPUCU: FİZY UYGULAMASINDA HADİ LİSTESİNİN 5. ŞARKISI NEDİR?

Hadi, son zamanlarda adından sıkça konuşturmaya devam ediyor. Kulaktan kulağa yayılarak indirilme oranını ve takipçi sayısını arttıran bilgi yarışması, bugün büyük ödülle karşınızda olacak. Bildiğiniz gibi her hafta ipucu Hadi’nin sosyal medya hesabından paylaşılıyordu. Büyük ödül öncesi bir sürpriz yaşandı ve ipucunun adresi değişti. Bugün ipucu sorusunu öğrenmek için Fizy uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. İOS veya Android marketten hemen Fizy uygulamasını indirerek ipucu sorusuna ulaşabilirsiniz.

ECE SEÇKİN DİBİNE DİBİNE

HADİ UYGULAMASI NEDİR?

Hadi, son zamanların en popüler mobil bilgi yarışmasıdır. Merve Toy ve Müge Boz’un sunumu ile bazı günler gündüz 12:30 her akşam ise 20:30’da başlar. 12 sorunun sorulduğu bilgi yarışması 4 bin TL ödül ile başlamıştır. Bu ödül artan yarışmacı sayısıyla ile birlikte giderek yükselmektedir.

Spor gecesi, müzik gecesi, film gecesi gibi özellikleri bulunmaktadır. Sadece ilgili konular üzerinden sorular gelir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here