Ana sayfa BİLGİ Paycell kampanyalar sayfasındaki hadi ipucu sorusu nedir? 30 Eylül

Paycell kampanyalar sayfasındaki hadi ipucu sorusu nedir? 30 Eylül

313
0

Son dönemin en popüler mobil uygulaması olan Hadi, yine büyük ödül ile heyecanı arttırdı. Her gün aynı saatte binlerce kişiyi uygulama üzerinde toplayan bilgi yarışmasında bugün ödül tam 50 Bin TL. Sosyal medya hesabından bugün yapılacak olan yarışma ile ilgili ipucu sorusunun nerede olacağı da açıklandı. Bu gelişmelerin hemen ardından Paycell kampanyalar sayfasındaki hadi ipucu sorusu binlerce kişi tarafından araştırılmaya başladı. Peki 30 Eylül Paycell uygulaması kampanyalar sayfasındaki hadi ipucu sorusu nedir?

PAYCELL KAMPANYALAR SAYFASINDAKİ HADİ İPUCU SORUSU NEDİR?

Popüler bilgi yarışması Hadi’de heyecan dorukta. Son zamanların en büyük ödülü olan yarışma bu akşam saat 20:30’da başlayacak. Yarışma öncesi kullanıcılar joker kodu ve ipucu sorusu ile ilgili araştırmalarına başladı. Hadi sosyal medya hesbaından yaptığı açıklamada, ‘’50.000 TL büyük ödüllü Hadi, 30 Eylül Pazar günü 20:30’da. Büyük İpucu Paycell kampanyalar sayfasında. Uygulamayı indir, fırsatlar alanındaki kampanyalara git. Yarışmada avantajlı ol’’ sözlerini yayınladı.

BİLGİSİNE GÜVENEN HERKES BU UYGULAMADA TOPLANIYOR

Hadi, her gün 20:30’da Müge Boz ve Merve Toy’un sunumu ile karşınızda olmaya devam ediyor. Bilgisine güvenen ve ödül kazanmak isteyenler ise her gün aynı saatte şarjlarını doldurup, elleri telefonda yarışmanın başlamasını bekliyor.

HADİ NEDİR?

AppStore’larda yerini alan HADİ artık Androidlerin de cebine girdi. Binlerce kişi tarafından aynı anda canlı oynanabilen yarışma; günde iki kez yayınlanıyor. Yarışmacıların binlerce lira gerçek parayı 12 soruyu bilmeleri durumunda kazandığı yarışmada; eğlence ve heyecan bir arada. Her gün aynı saatte sadece on iki soruluk yarışma boyunca canlı yayınlanan yarışmaya erişmek için Hadi uygulamasını indirmek yeterli. Uygulamayı kullanmak ise tamamen ücretsiz. Yapılması gereken tek şey, daha önce bildirilen yarışma saatinde uygulamayı açık tutmak. Akabinde telefon ekranını dolduran sunucu; canlı yayında soruları ardı sıra soracak; oyuncular ise çoktan seçmeli cevapları tek bir tık ile yanıtlayacak. Yanıtlama süresi ise on saniye. Yarışma sırasında yarışmacılar canlı yayında yazışabiliyor, arkadaşını yarışmaya üye edenler ise ekstra can hakkı kazanıyor..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here