Ana sayfa EĞİTİM AÖF Güz Dönemi sınav tarihleri belli oldu           

AÖF Güz Dönemi sınav tarihleri belli oldu           

2864
0

2018-2019 eğitim ve öğretim sezonunun start alması ile birlikte birçok kişi çalışmalara erkenden başladı. Anadolu Üniversitesi, resmi internet sitesi üzerinden sınav tarihlerini duyurdu.

AÖF GÜZ DÖNEMİ ARA SINAVI NE ZAMAN?

Anadolu Üniversitesi’nin resmi internet sitesinde yer alan sınav sayacında geri sayım başladı. Buna göre; Güz Dönemi Ara Sınavı 24 – 25 Kasım 2018 tarihleri arasında, Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı ise 12 – 13 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

AÖF’DEN YENİ DUYURU

Sosyal Hizmet Lisans Programı uygulama dersi atamaları 29 Ekim 2018 Pazartesi günü açıklanacaktır. Uygulamanızın başlayabilmesi için 30 Ekim 2018 Salı günü atandığınız uygulama kurumuna gitmeniz gerekmektedir. Uygulama süreci ile ilgili tüm bilgi ve belgeler e-Portfolyo sisteminde (http://aofuygulamadersleri.anadolu.edu.tr) mevcuttur.

Aşağıdaki programlara ait uygulama dersleri atamaları 29 Ekim 2018 Pazartesi günü açıklanacaktır. Uygulamanızın başlayabilmesi için 30 Ekim 2018 Salı günü atandığınız uygulama okuluna gitmeniz gerekmektedir. Uygulama süreci ile ilgili tüm bilgi ve belgeler e-Portfolyo sisteminde mevcuttur.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here