Ana sayfa MEDYA Diriliş Ertuğrul 5. sezonda çalan yeni dizi müziği

Diriliş Ertuğrul 5. sezonda çalan yeni dizi müziği

314
0
dirilis-ertugrul-122-bolumde-calan-dizi-muzigi

Ekranların reyting rekorları kıran dizisi yeni sezonu ile izleyiciyle kucaklaştı. Uzun bir aranın ardından heyecan kaldığı yerden devam etti. Dizide kostümlerin ve mekânların baştan aşağı kadar değişmesi dikkatleri çeken konulardan bir tanesi oldu. Bunların yanı sıra yeni dizi müzikleri de dinleyenleri etkiledi. Diriliş Ertuğrul 5. Sezonda çalan dizi müziği araştırmaları da başladı. Diriliş Ertuğrul yeni dizi müziği burada.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ DİZİ MÜZİĞİ

Diriliş Ertuğrul, heyecan dolu yeni bölümü ile izleyici ile kucaklaştı. Yeni sezonun nasıl başlayacağı ve neler yaşanacağı uzun bir süredir merak konusuydu. Diziyi izleyen milyonlarca kişi yine televizyonları başında yeni bölümü takip etti. Bu bölümde bir yandan Dragos ve askerleri diğer yandan ise Moğol belası Kayılılara hain tuzaklar kurdu. Tüm bu yaşananların yanı sıra dizideki kostümler, mekanlar ve müzikler dikkatleri üzerine topladı. Diriliş Ertuğrul 5. Sezonda çalan dizi müziği yeni bölümün hemen ardından sık sık araştırılmaya başladı.

Diriliş Ertuğrul 5. Sezon Yeni Dizi Müziği

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Diriliş Ertuğrul, yeni bölümü ile on yıl sonrasına ilerledi. Sacı, Gündüz ve Osman büyüdü. Bu sezonda da Moğolların Ertuğrul’a hain tuzakları sürdü. Diğer yandan Dragos, Kayılılara karşı hain planlar kurdu.

İlbilge Hatun, bir aileyi kurtarmak için kendini feda eden Osman’ın imdadına son anda yetişti. Obada herkes tarafından sevilen İlbilge, babasıyla birlikte vergi toplamaya geldiğinde büyük hayal kırıklığı yarattı.

Moğollar’ın Ertuğrul ve Alplerine yaptığı bakında birçok Alp şehit düştü. Ertuğrul Bey’in canını ise ‘Aksakallılar’ kurtardı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here