Ana sayfa MEDYA Diriliş Ertuğrul 5. sezonda Baycu Noyan (Barış Bağcı) diziden ayrıldı mı?

Diriliş Ertuğrul 5. sezonda Baycu Noyan (Barış Bağcı) diziden ayrıldı mı?

505
0
noyan-diziden-ayrildi-mi

Diriliş Ertuğrul’un ilk sezonunda yaptığı başarılı oyunculuk ile kötü bir karakter olmasına rağmen kendisini sevdirmeyi başardı. Ertuğrul Bey tarafından üçüncü sezonda öldürülen Noyan, bildiğimiz gibi diziye yeniden dâhil olmuştu. Onun gelişi ile birlikte dizide heyecan üst seviyeye de çıktı. Merakla beklenen beşinci sezonun ilk bölümünde yer almayan Noyan, akıllarda soru işareti bıraktı. Başarılı karaktere hayat veren Barış Bağcı’nın diziye devam edip etmeyeceği konuşuluyor. ‘’Diriliş Ertuğrul 5. Sezonda Noyan diziden ayrıldı mı’’ sorusunun cevabını sizler için derledik.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 5. SEZONDA BAYCU NOYAN DİZİDEN AYRILDI MI?

TRT 1 ekranlarının heyecan dolu dizisi yayın tarihine 2014 yılında başladı. İlk bölümünden itibaren reyting sonuçlarında zirveden bir gün olsun ayrılmayan dizinin her yeni sezonu ayrı bir merakla takip ediliyor. Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan gibi isimlerin yer aldığı dizi de birçok yeni karakter yeni sezonun başlaması ile birlikte diziye transfer oldu. Geçtiğimiz hafta ilk bölümü ile bomba gibi ekranlara gelen dizi yine büyük beğeni topladı. Dizinin sevilen karakterlerinden Baycu Noyan ise bu bölümde yer almadı. Yeni bölüm fragmanında da görüntülenemeyen Barış Bağcı, akıllarda soru işareti bıraktı. ‘’Diriliş Ertuğrul 5. Sezonda Baycu Noyan diziden ayrıldı mı, Barış Bağcı diziden ayrılacak mı?

BARIŞ BAĞCI DİZİDEN AYRILACAK MI?

Noyan karakterine hayat veren Barış Bağcı’nın diziye devam etmesi bekleniyor. Geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru kadroya yeniden dahil olan karakter, tarihte uzun yıllar yaşamıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here