Ana sayfa MEDYA Diriliş Ertuğrul Gündoğdu Bey’in tarihte oğlu var mı, Süleyman kimdir?

Diriliş Ertuğrul Gündoğdu Bey’in tarihte oğlu var mı, Süleyman kimdir?

832
0
gündogdu-beyin-oglu-suleyman-kimdir

Diriliş Ertuğrul, 5. yeni sezonunda birçok oyuncuyu kadrosuna kattı. Reyting savaşında yerini kimseye kaptırmayan dizide heyecan üst seviyeye çıktı. 127. yeni bölüm tanıtımının yayınlanması ile birlikte izleyiciler büyük bir sürpriz ile karşılaştı. Gündoğdu Bey’in oğlu Süleyman,annesi ile birlikte Kayı obasına geri dönüyor. Peki, Diriliş Ertuğrul Gündoğdu Bey’in tarihte oğlu var mı ve Süleyman kimdir?

Diriliş Ertuğrul’un yayınlanan yeni bölüm tanıtımı ile heyecan giderek arttı. Dragos’un tuzaklarını alt etmek için elinden geleni yapan Ertuğrul Bey, bir yandan da oğlu Gündüz’ün hayatını kurtarma peşine düştü. Yaşanan bu olayların ortasında obaya gelecek bir isim ise yüzleri güldürecek. Ertuğrul Bey’in ağabeyi Gündoğdu’nun eşi ve oğlu bu bölümde dönüyor. Bu gelişmelerin ardından ise ‘Gündoğdu Bey’in oğlu tarihte oğlu var mı’sorusu akıllara takıldı.

GÜNDOĞDU BEY’İN OĞLU SÜLEYMAN KİMDİR?

Gündoğdu Bey’in oğlu Süleyman karakterine hayat verecek olan oyuncunun gerçek kimliği daha sonra ayrıntılar arasında yer alacaktır. Gündoğdu Bey’in ise tarihe göre bir oğlu yoktur. Bu nedenle dizide oynayacak oyuncu hayali bir karaktere can verecektir.

GÜNDOĞDU BEY’İN TARİHTE OĞLU VAR MI?

Süleyman Şah’ın oğulları ;

Sungur Tekin

Gündoğdu

Ertuğrul

Dündar

Süleyman Şah’ın kız çocuğu yoktur. Ve oğullarından şuan benim bildiğim Ertuğrul dışında bir çocuğu yok.

Diziye göre ve tarihe göre bakacak olursak ;

Sungur Tekin ve Gündoğdu Bey’in çocukları yoktur. Ertuğrul Gazi’nin 3 çocuğu vardır ;

Gündüz

Savcı

Osman

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here