Ana sayfa MEDYA Diriliş Ertuğrul’da Osman’ı oynayan oyuncunun gerçek adı nedir?

Diriliş Ertuğrul’da Osman’ı oynayan oyuncunun gerçek adı nedir?

318
0
dirilis-ertugrulda-osmani-oynayan-oyuncunun-gercek-adi-nedir

Diriliş Ertuğrul, beşinci sezonu ile bomba gibi geri dönüyor. Yeni sezonun bir hayli geç kalması nedeniyle dizinin hayranları uzun bir süredir tepkilerini sosyal medyadan dile getiriyordu. Reyting rekorları kıran dizinin yeni bölüm fragmanının yayınlanması ile tepkiler yerini heyecana bıraktı. Çünkü 7 Kasım Çarşamba akşamı beşinci sezonun ilk bölümü yayınlanacak. Ertuğrul Bey’in oğulları Savcı, Gündüz ve Osman önümüzdeki bölümde büyümüş olacak. Peki Diriliş Ertuğrul’da Osman’ı oynayan oyuncunun gerçek adı nedir?

Diriliş Ertuğrul hayranlarının beklediği an geldi, çattı. Yaklaşık dört yıldır heyecanla takip edilen dizinin yeni sezonu başlıyor. Yeni bölüm ileri bir tarihte ve bambaşka bir formatta olacak. Gündüz, Savcı ve Osman’ın gençliğini canlandıracak oyuncular kadroya dâhil edildi. Ertuğrul Bey’in oğlu Osman’ın gerçek adı dizinin başlaması ile birlikte merak konusu olacak. Öyleyse ayrıntıları okumaya başlayabilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul’da oynayan Osman’ın gerçek adı nedir?

Osman Gazi’nin kçüklüğünekarakterine hayat verecek küçük oyuncunun ismi Emre Üçtepe. Daha önce oynadığı dizilerde ufak yaşta olmasına rağmen sergilediği oyunculuk büyük beğeni aldı.

Diriliş Ertuğrul Osman’ı oynayan oyuncu Emre Üçtepe Kimdir?

TRT 1 ekranların yayınlanan Diriliş Ertuğrul’dan önce de oyunculuk deneyimi bulunan Emre Üçtepe, Başarmalısın adlı filmde Naci karakterine hayat vermişti. Tokat Yeşilyurt doğumlu olan Emre Üçtepe, ortaokul öğrencisidir. Diriliş Ertuğrul dizisinde, Ertuğrul Bey’in küçük oğlu Osman’ın çocukluğunu canlandıracak.

Diziye transfer olan diğer oyuncular ise şöyle;

Kayra Şenocak (Aktemür )

Eser Karabil

Enis Yıldız

Arif Diren (Gündüz Bey)

Kimya Gökçe Aytaç (Evdokya)

Ünal Silver (Umur Bey)

Armağan Oğuz (Ataç)

Hande Soral (Zeydan)

Burak Özçivit (Osman Bey)

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here