Ana sayfa MEDYA El Camino filminde Walter White var mı? Bryan Cranston (Walter...

El Camino filminde Walter White var mı? Bryan Cranston (Walter White) oynayacak mı?

3
0

Breaking Bad heyecan dolu bir film ile geri dönüyor. 20 Ocak 2008 yılında ilk bölümü yayınlanan dizi kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlenmişti. Breaking Bad, 5. sezonda final yaparak izleyicilerine ne kadar veda etse de şu an hala milyonlarca kişi tarafından izlenmektedir. 11 Ekim 2019 tarihinde dizi hayranlarının beklediği El Camino: A Breaking Bad Netflix’te gösterime girecek. Filmin vizyona girmesine sayılı günler kala ‘’ El Camino filminde Walter White oynayacak mı’’ sorusu büyük merak konusu oldu. Peki, El Camino’da Bryan Cranston (Walter White) var mı? Filmde yer alacak mı?

EL CAMİNO A BREAKİNG BEAD FİLMİNDE WALTER WHİTE OYNAYACAK MI?

Geçtiğimiz günlerde Netflix tarafından yapılan duyuru dizinin hayranlarını büyük bir heyecana soktu. 5. Sezonu ile final yapan diziyi henüz kabullenemeyen kişiler için müjdeli haber geldi. Breaking Bad filminin devamı niteliğinde çekilen El Camino filmi 11 Ekim’de izleyici ile buluşacak. Akıllara takılan en önemli soru ise Walter White bu filmde yer alacak mı?

Breaking Bead’in 5. Sezon final bölümünde Walter White, Jesse Pinkman’ın hayatını kurtarmıştı. Kendisi ise kurşun yarasıyla yerde kalmış ve dizi o noktada sona ermişti.

El Camino filminin yayınlanan fragmanları arasında Walter White’ın olmaması hayranlarını ne kadar üzse de konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Bryan Cranston’un filmde Walter White karakterini Jesse Pinkman’ın hayali olarak oynaması da akılllara gelen seçenekler arasında yer alıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here