Ana sayfa MEDYA Ertuğrul Bey ve İlbilge tarihte evlendi mi?

Ertuğrul Bey ve İlbilge tarihte evlendi mi?

368
0

Milyonlarca kişinin uzun bir süredir beklediği an geldi, çattı. Diriliş Ertuğrul, heyecan dolu yeni bölümleri ile izleyici ile kucaklaşacak. Beşinci sezonda dizinin hayranları birçok yeni yüzü görecek. Bu sezonun transferlerinden birisi olan Hande Soral’da İlgilbe karakterine hayat verecek ve iddialara göre Ertuğrul Bey ile yakınlaşacak. Bu gelişmeler de ‘Ertuğrul Bey ve İlbilge tarihte evlendi mi’ sorusunu akıllara getirecek.

Yayınlandığı günden bu yana birçok ülkede milyonlarca kişi tarafından takip edilen dizinin yeni bölümleri başlıyor. Yaz tatili ile birlikte uzun bir aranın ardından bu hafta izleyici ile kucaklaşacak. Diriliş Ertuğrul’un kadrosuna beşinci sezonda birçok başarılı isim katılacak. Bunların arasında en merak edilen isim Hande Soral. Güzel oyuncu dizi de ‘İlbilge’ karakterine hayat verecek. Peki Ertuğrul Bey ve İlgilge tarihte evlendi mi? Hadi hemen öğrenelim.

ERTUĞRUL BEY VE İLBİLGE TARİHTE EVLENDİ Mİ?

Tarihimizde unutmayacağımız kişilerden birisi olan Ertuğrul Gazi, 93 yıl yaşamıştır. Halime Hatun ile evlenmiştir. Gündüz, Savcı ve Osman isimlerinde 3 erkek evladı olmuştur. Halime Hatun’un dışında hiç kimse ile evlilik yaşamamıştır. Diziye katılacak olan ‘İlbilge’ hayali bir karakter olacaktır. Ertuğrul Bey, yaşadığı dönemde böyle birisiyle hiç karşılaşmamıştır.

HANDE SORAL SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

TRT 1’in heyecan dolu dizisi Diriliş Ertuğrul’un kadrosuna bir sürpriz bir isim daha katıldı. Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonda kadroya dâhil olan ünlü isim Hande Soral, sosyal medya hesabından mutlu haberi sevenleriyle paylaştı. Soral, dizide Zeydan karakterine hayat verecek.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’A YENİ KATILAN OYUNCULAR

Kayra Şenocak (Aktemür )

Eser Karabil

Enis Yıldız

Arif Diren (Gündüz Bey)

Kimya Gökçe Aytaç (Evdokya)

Ünal Silver (Umur Bey)

Armağan Oğuz (Ataç)

Hande Soral (Zeydan)

Yiğit Mergen (Savcı Bey)

Burak Özçivit (Osman Bey)

BURAK ÖZÇİVİT GELECEK SEZON KADRODA

Diriliş Ertuğrul’un 5. sezonunda yer almayacak olsa da en büyük bomba şüphesiz Burak Özçivit oldu. Başarı oyunculuğu ve yakışıklılığı ile birçok dizide rol alan isim gelecek sezondan itibaren ‘Osman Gazi’ karakterine hayat verecek. Ertuğrul Bey bu sezonun sonunda diziye veda edecek. Engin Altan Düzyatan, 5 yıllık serüvenin ardından dizideki kariyerini sonlandıracak. Ertuğrul Bey’in yanı sıra birçok kişi de bu sezon sonunda diziden ayrılmış olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here