Ana sayfa MEDYA La Casa De Papel 4. Kısım ne zaman yayınlanacak? 4. sezon tarihi...

La Casa De Papel 4. Kısım ne zaman yayınlanacak? 4. sezon tarihi açıklandı mı?

18
0

Milyonlarca kişinin büyük bir heyecanla beklediği başarılı dizinin yeni sezonu 19 Temmuz Cuma günü Netflix’te yayınlandı. La Casa De Papel 3. Kısım 8 bölümden oluştu. 9. bölüm yüklenecek mi sorusu da ayrı bir merak konusu oldu. Dizinin hayranları özellikle 19 Temmuz akşam saatlerinde Netflix’e kitlendi. Bazı kişiler sosyal medyada yaptığı paylaşımlarda dizinin yeni sezon tüm bölümlerini şimdiden bitirdiğini belirtti. Şimdi ise akıllarda ‘’La Casa De Papel 4. Sezon ne zaman yayınlanacak’’ sorusunun cevabı var. La Casa De Papel 3. Kısım 9. Bölüm yayınlanarak mı devam edecek yoksa 4. kısım mı yayınlanacak? İşte detaylar

LA CASA DE PAPEL 3. SEZONDA NELER YAŞANDI?

Çete Rio’yu kurtarmak ve direniş mücadelesini devam ettirmek için yeni bir soyunda bulundu. Ekibe Marsilya, Lizbon ve Palermo gibi isimler de katıldı. Berlin’in yokluğunda çetenin başında ise Palermo vardı. Bu kez plan profesöre ait değildi. Darphane soygunundan önce Berlin’in yaptığı bir plana göre soygun başladı. Profesör ne kadar korksa da planın birçok bölümü başarıyla sonuçlandı. Ancak Nairobi 8. bölümün son kısmında ağır yaralandı. Ekiplerin tanklarla içeriye girmelerini bir kez daha engelleseler de bu kez her şeyin daha zor olacağı aşikar.

LA CASA DE PAPEL 4. SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

La Casa De Papel 4. sezon ile ilgili yapımcı Netflix’ten henüz resmi bir açıklama gelmedi. 3. sezondan mı devam edilecek yoksa 4. sezona mı geçilecek bu soru önümüzdeki günlerde kesinlik kazanacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here