Ana sayfa MEDYA La Casa De Papel’de Berlin öldü mü? Berlin 3. sezonda var mı?...

La Casa De Papel’de Berlin öldü mü? Berlin 3. sezonda var mı? Oynayacak mı?

32
0
lacasa-de-papel

Son dönemin en çok seyredilen dizileri arasında yer alan La Casa De Papel’in 3. sezonu heyecanla bekleniyor. Türkiye ve dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından izlenen İspanyol yapımı dizinin bir sonraki sezonu için ilk görüntüler de yayınlandı. Yayınlanan tanıtım videosunda herkes büyük bir sürpriz ile karşılaştı. ‘Berlin öldü mü’ ve ‘Berlin 3. sezonda oynayacak mı’ sorularının yanıtı araştırılmaya başladı. Peki, Berlin 3. sezonda var mı?

LA CASA DE PAPEL’DE BERLİN 3. SEZONDA OYNAYACAK MI?

La Casa De Papel, son yılların en popüler dizileri arasında ilk sırada yer alıyor. Úrsula Corberó, Itziar Ituño, Álvaro Morte ve Pedro Alonso’nun başrollerinde yer aldığı dizinin üçüncü sezonu için ise heyecan dorukta. Herkes dizinin final yaptığını düşünürken yayınlanan tanıtım görüntüleri büyük heyecan yarattı. İspanya Kraliyet Darphanesine yapılan soygunu anlatan dizi de bildiğimiz gibi Berlin, ikinci sezonda ölmüştü. Ya da biz öyle sanmıştık. Berlin karakterine hayat veren Pedro Alonso’nun 3. Sezon tanıtım fragmanında yer alması büyük şaşkınlık yarattı. Sosyal medyada konuyla ilgili yapılan yorumlarda Berlin’in çelik yelek sayesinde ölmediği yorumları yapıldı.

BERLİN 3. SEZONDA VAR MI?

Önümüzdeki günlerde konunun netlik kazanması bekleniyor. Berlin’in bu tanıtımda yer alması büyük sürprizleri de beraberinde getirebilir.

LA CASA DE PAPEL DİZİSİ KONUSU

İspanya Kraliyet Darphanesine yapılan bir soygunu anlatmaktadır. Bir profesörün müthiş zekası ile yapılmış bir plan yapılan çalışmalar sonucu aylar sonra hayata geçiriliyor. İspanya Kraliyet Darphanesine girmeyi başaran profesörün ekibini çok zor anlar bekliyor. Daha da ötesi profesörün hiç hesaba katmadığı bir aşk hikayesi tüm planının akışını değiştirebilir.

DİZİ KADROSU

Yönetmen: Alex Pina

Yapımcı: Alex Pina

Oyuncular: Ursula Corbero, İtziar İtuno, Alvaro Morte, Pedro Alonso, Paco Tous, Alba Flores, Maria Pedrasa

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here