Ana sayfa MESAJLAR Mevlid Kandili mesajları kısa ve uzun seçenekleri

Mevlid Kandili mesajları kısa ve uzun seçenekleri

128
0
mevlid-kandil-mesajlari

Mevlid Kandili, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (sav) dünyaya gelişinin yıl dönümü olarak bilinmektedir. İslam âlemi için en değer verilen günler arasında yer alır. Bu ve bunun gibi özel günler ibadetler ile geçirilir. Türkiye ve dünya genelinde yaşayan milyonlarca Müslüman ellerini semaya yükselterek ettikleri dualar ile bugünün öneminden faydalanır. Sosyal mecralarda da yine bugün için birçok paylaşımda bulunulur. Mevlid Kandili mesajları, milyonlarca kez paylaşılarak en çok arananlar listesinin ilk sırasında yerini alır. Sevdiklerini ya da büyüklerini bu önemli günde hatırlamak, onlara sımsıcak ve sevgi dolu bir mesaj göndermek isteyenler doğru yerdeler. ‘Hayırlı Kandiller, Kandiliniz Mübarek Olsun’ gibi sözler ile başlayan kısa, uzun ya da resimli 2018 Mevlid Kandili mesajları seçeneklerine bu başlık altından ulaşabilirsiniz. İslam dini için büyük önem taşıyan bugünü siz de unutmayın ve sevdikleriniz ile birlikte geçirin.

RESİMLİ MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI 2018

  • Rabbim bu güzel gecenin yüzü suyu hürmetine edeceğiniz duaları kabul eylesin. Dualarınızda bizi de unutmamanız temennisi ile Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.
  • Rahmet dolu bu hayırlı gecen mübarek olsun. Allah sana ve ailene nice kandilleri görmeyi nasip etsin. Hayırlı Kandiller
  • Bu gecenin rahmeti serpilsin yüreğine. Semaya açılan ellerin geri çevrilmesin. Duaların kabul Mevlid Kandilin mübarek olsun.

KISA KANDİL MESAJLARI

  • En hayırlı gecelerden bir tanesi olan bu mübarek gece de edeceğin her duan kabul olsun.
  • Rabbim dünya üzerinde yaşayan tüm Müslüman kardeşlerimize yardım etsin. Bu gece onlar için de bol bol dua edin. Hayırlı Kandiller.
  • Ailen ile birlikte sağlıklı, huzurlu ve hayırlı bir kandil geçirmeni temenni ederim.

UZUN KANDİL MESAJLARI

Bu hayır dolu gece Müslüman kulların yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

Allah’a en sevgili ev, içinde ikram gören yetim bulunan evdir.” Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun Hayırlı Kandiller! -Bugün alnımız secdeye gidiyorsa, senin sayende ya Râsulallah . Senin doğuşunu kutlamaz mı bu dünya.. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

Bir kucak sevgi, bir avuç dua, içten bir selam kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri. Eviniz huzur kalbiniz nur dolsun, mübarek kandiliniz kutlu olsun.

Ne zaman ki iyiki’lerimiz keşke’lerimizden önde gider; O zaman hayatı yaşarız. Oysa çoğumuzu hayat yaşıyor. İyiki’lerle dolu bir yaşam dileğiyle iyi kandiller.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, kandiliniz kutlu olsun.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here