Ana sayfa SÖZLER Hoşlandığınız Kıza Açılma Mesajı ve Sözleri! 2019 (Çıkma teklifi etme sözleri)

Hoşlandığınız Kıza Açılma Mesajı ve Sözleri! 2019 (Çıkma teklifi etme sözleri)

435
0

Hoşlandığınız bir kıza duygularınızı anlatmak ta zorluk çekiyor olabilirsiniz. Karşı tarafın size karşı bir şey hissetmediği düşüncesi içerisindeyseniz bu çok daha zor olacaktır. Ancak onun da size karşı duygularının olduğunu düşünüyorsanız hiç beklemeyin ve bu başlık altında bulunan çıkma teklifi etme kıza sözleri ve kıza açılma sözleri ve mesajı ile aşkınızı itiraf edin. İşte en güzel 2019 çıkma teklifi sözleri ve mesajı!

Duygularını karşısındaki kişiye anlatmakta güçlük çeken bazı kişiler sosyal medyada ve internet ortamında kıza açılma sözleri ile ilgili araştırmalar yapıyor. Hoşlandığı kişiye duygularını itiraf etmek isteyenler için oldukça heyecanlı ve zor bir durum ve kelimeleri seçmekte zorluk yaşanabiliyor. Günümüz yaşantısında ‘teklif etme’ tabiri ile de kullanılan bu konu ile ilgili en güzel kıza açılma sözleri burada. Öyleyse ona sevdiğinizi söylemekte geç kalmayın ve hemen harekete geçin. Çıkma teklifi sözleri seçeneklerine hemen göz atabilirsiniz. 

HOŞLANDIĞINIZ KIZA AÇILMA SÖZLERİ

*Seni her gördüğümde kalbim kıpır kıpır oluyor. Uzak olduğumda ise kendimi nefes alamayacak gibi hissediyorum. Artık sana kalbimi ele geçirdiğini söylemeliyim. Seni seviyorum…

*Güzel yüzünü, muhteşem kalbini, merhametli yüreğini gördükçe içimde sana karşı duygular beslemeye başladım. Sen benim bu hayatta gördüğüm en mükemmel insansın. Elini tutmak ve bir ömür boyu yanından ayrılmak istemiyorum.

*Muhteşem yürekli kadın… Yanında var oldukça kendimi o kadar huzurlu hissediyorum ki bunu tarih etmeye kelimeler bile yetmez. Hayatımın her anında son nefesime kadar yanımda olmanı, birlikte yaşlanmayı hatta beraber ölmeyi istiyorum. Seni çok seviyorum…

KIZA ÇIKMA TEKLİFİ ETME SÖZLERİ

*Nereden başlasam bilemiyorum ama artık içimdeki bu yangın beni günden güne eritiyor. Belki benimle aynı hisler içerisinde değilsin ama seni ne kadar çok sevdiğimi bilmelisin.

*Lafı hiç uzatmadan konuya girmek istiyorum. Belki hal ve tavırlarımdan bunu anlamışsındır. Senden çok hoşlanıyorum.

*Bana karşı bir şeyler hissetmediğimi biliyorum. Çok denedim, çok uğraştım ancak yüreğime söz geçiremedim. Hayatımda bir tek seni bu kadar çok sevdim. Sen de bana bir şans verirsen seni ne kadar mutlu edeceğimi anlayacaksın. Seni dünyanın en mutlu kadını yapacağıma yürekten söz veriyorum. Seni çok seviyorum.

*Uzun bir süredir sana söyleyeceğim kelimeleri seçmek için çaba sarf ediyorum. Heyecandan sana karşı duygularımı anlatmaya cesaret edemedim ama artık dayanamayacağım. Senden çok hoşlanıyorum.

* İlk defa baktığım gözlerin içerisinde kaybolduğumu hissediyorum. Deniz mavisi gözlerinde boğulmak için her şeyimi veririm.

*Hani bana demiştin ‘3 günde aşk mı olur’ diye. Evet haklısın. 3 günde aşk olmaz ben sana ilk görüşte hatta ilk bakışta kalbimi verdim.

*Dünyaya bir daha gelsem sen farkında olmasan bile yine de seni severdim. Senin beni seveceğin günü beklerdim. 

*Aşkın ne demek olduğunu ilk defa seninle tanıdım. Şimdi ise o aşkın sonsuza kadar peşinden koşmak istiyorum.

*Sen hayatımda yaşadığım duyguların en güzelisin. Başım tacı ol. Seni seviyorum.

*Seninle bir hayat geçirmek istiyorum. Ömrümü senin mutluluğuna adamak, birlikte gülmek, birlikte ağlamak istiyorum. Seni seviyorum…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here