Ana sayfa TEKNOLOJİ Turkcell, Vodafone, Türk Telekom bedava internet paketi (2019) nasıl yapılır?

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom bedava internet paketi (2019) nasıl yapılır?

204
0
bedava-internet-paketi-nasıl-yapilir

Türkiye’de telefon kullanımı ile birlikte internet kullanıcıları da giderek artıyor. Teknolojinin de her geçen gün gelişmesi ile üretilen akıllı telefonlar internet olmadan pek işe yarıyor sayılmaz. Sosyal medyayı aktif kullanan kişiler internet paketi kullanımına ihtiyaç duyuyor. Özellikle faturasız hat kullanan kişiler paketleri sona erdiğinde ‘bedava internet paketi nasıl yapılır’ sorusunun yanıtı ile ilgili araştırmalar yapıyor. Peki 2019 Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’da günlük ya da haftalık bedava internet paketi nasıl yapılır?

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veya diğer hat sahipleri bedava internet paketi yapmanın yollarını bazı durumlarda çok sık araştırıyor. Özellikle faturasız hat kullananlar yaptığı paketi fazla kullanım nedeni ile henüz gelmeden bitiriyor. Bundan sonrası için çözüm olarak ya yeni bir tarifeye geçmeleri, ya da yenileme süresinin dolmasını bekliyorlar. Böyle durumlarda akıllara ‘bedava internet paketi nasıl yapılır’ sorusu geliyor.

BEDAVA İNTERNET PAKETİ (2019) NASIL YAPILIR?

Hat sahipleri kullandıkları hattın mobil uygulamaları üzerinden bazı avantajlara sahipler. Bu avantajlardan günlük veya haftalık olarak faydalanabiliyorlar. Böylece geçici bir süreliğine de olsa bedava internet kullanımından faydalanabiliyorlar.

TURKCELL İLE SALLA KAZAN

Turkcell hattı kullanan kişiler için bedava internet kullanımı ile ilgili ipuculardan başlayalım. Turkcell mobil uygulaması üzerinden ‘salla kazan’ sayesinde her hafta bazı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. 03 Ocak 2019 tarihine kadar geçerli kampanyadan bedava internet kullanma fırsatına sahipsiniz.

VODAFONE İLE BANA NE VAR

Vodafone faturasız hat sahipleri de yine mobil uygulaması ile bu avantajlardan faydalanma imkanına sahipler. İOS ya da Android uygulamayı indirerek ‘bana ne var’ sekmesi üzerinden her hafta bir kez çark çevirme fırsatına sahipsiniz. Çevirdiğiniz çarktan bedava konuşma, internet daha birçok fırsattan faydalanabiliyorsunuz. Kazandığınız paketi 24 ya da 6 saat boyunca kullanma imkânına sahipsiniz.

Vodafone’da bir diğer avantajlı özellik ise 4G yoksa 4.5GB var kampanyası. Bu kampanya ile 4G’nin desteklemediği bir yerin konumunu uygulama üzerinden belirterek 24 saat boyunca 4.5GB internet kazanabiliyorsunuz. Bu fırsattan ise sadece bir kez faydalanabilirsiniz.

TÜRK TELEKOM 1GB İNTERNET PAKETİ FIRSATI

Türk Telekom hattına sahip olanlar 15 TL ve üzeri yaptığı her yüklemede haftalık 1.5GB internet kullanma hakkına sahip olabiliyorlar.

Tüm bu hatlar için bedava internet paketi ile ilgili son gelişmeleri ve kampanyaları bu başlık altından takip edebilirsiniz. Bedava internet paketi yapabileceğiniz yeni bir fırsat olduğu takdirde haberimize eklenecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here