Ana sayfa TEKNOLOJİ Instagram sayfası takipçi sayısı neden düşüyor, eksiliyor? Instagram takipçi sayısı birden düştü

Instagram sayfası takipçi sayısı neden düşüyor, eksiliyor? Instagram takipçi sayısı birden düştü

39
0
instagram-takipci-neden-dusuyor
instagram-takipci-neden-dusuyor

Instagram’da birden düşen takipçi sayısı şoke etkisi yarattı. Popüler sosyal medya uygulamasında birçok sayfanın takipçi sayısı hızla eksilmeye devam ediyor. Sayfa sahibi olan kişiler ise bu konuya önlemek almak için sorununun nedenini araştırmaya başladı. ‘Instagram takipçi sayısı neden düşüyor’ sorusu büyük merak konusu oldu. Peki, Instagram takipçi sayısı neden eksiliyor? Instagram takipçi sayısı birden düştü konusu ile alakalı detayları ayrıntılarda bulabilirsiniz.

INSTAGRAM’DA TAKİPÇİ SAYISI BİRDEN DÜŞTÜ

Instagram sayfalarında takipçi sayılarının birden hızlı bir şekilde düşmesi sayfa sahiplerinde panik yarattı. Hemen konuyla ilgili önlem almak isteyenler sorunun nedenini araştırmaya başladı. Aslında bu sorunun yanıtı açık ve net.

INSTAGRAM SAYFASI TAKİPÇİ SAYISI NEDEN DÜŞÜYOR?

Bugün itibari ile popüler sosyal medya devinde temizlik başladı. Uzun süre kullanılmayan hesaplar, bot ve fake hesaplar teker teker siliniyor. Eğer sizin sayfalarınızda da bu gibi hesaplar var ise ani düşüşün nedeni de bu olduğu tahmin ediliyor.

INSTAGRAM PROFİLİ DEĞİŞTİ

Mark Zuckerberg’in satın almasının ardından sosyal medya devi baştan aşağı yenilenmiş, takipçi sayısını ise çok daha üst seviyeye çıkarmıştı. Geçtiğimiz günlerde Instagram’a bir yeni güncelleme daha geldi. Bu güncelleme ile birlikte kullanıcıların profil ekranı değişti. Instagram’da yapılan bu değişiklik birçok kişiden geçerli not almayı başardı. İlerleyen günlerde yeni değişiklikler de bizleri bekliyor olabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here