Ana sayfa TEKNOLOJİ Instagram’da gönderi planlama özelliği ne zaman gelecek?

Instagram’da gönderi planlama özelliği ne zaman gelecek?

149
0

Milyonlarca kullanıcısı bulunan sosyal medya platformu Instagram, her geçen gün kullanıcısını katlamaya devam ediyor. Dakikada milyonlarca paylaşımın yapıldığı dev platformda gönderi planlama en çok aranan özelliklerden bir tanesi. Peki Instagram’da gönderi planlama özelliği ne zaman gelecek?

INSTAGRAM’DA GÖNDERİ PLANLAMA ÖZELLİĞİ VAR MI?

Mark Zuckerberg’in satın almasıyla birlikte birbirinden muhteşem özellikler ile kullanıcısı sayısını katlayan Instagram’da yeniliklerin ardı arkası kesilmiyor. Story, görüntülü konuşma son dönemde yapılan yeniliklerin en beğenilenleri arasında yer alıyor. Öte yandan gönderi planlama özelliği de kullanıcı tarafından heyecanla bekleniyor. Yaklaşık 16 milyon kullanıcısı bulunan dev platformda şu an en çok istenilen özellik gönderi planlama oldu. Bununla ilgili bazı bloklarda ve sosyal medyada birçok mesaj paylaşılmaya devam ediyor.

İÇERİK ZAMANLAMA ÖZELLİĞİ NE ZAMAN AKTİF EDİLECEK?

İçerik zamanlama (gönderi planlama) özelliği sayesinde kullanıcılar istediği video, fotoğraf paylaşımlarını zamanlama yaparak ileri bir saat veya tarihte paylaşma imkanına sahip olacak.

Bu özellik ile ilgili dev platformdan şu ana kadar resmi bir açıklama yapılmasa da yakın zamanda gelecek özellikler arasında yer alması tahmin ediliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here