Ana sayfa TEKNOLOJİ Instagram’da hikâyeme bakan kişiler, durum görenler listesi neden görünmüyor?

Instagram’da hikâyeme bakan kişiler, durum görenler listesi neden görünmüyor?

31
0
instagram-durum-hikaye-goruntuleyenler-listesi-görünmüyor

Türkiye ve dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı bulunan Instagram, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Yapılan geliştirmeler ve düzenlemeler sonucunda da kullanıcısı sayısını sürekli olarak katlıyor. Popüler sosyal medya uygulamasına son olarak profil güncellemesi gelmiş, herkesin beğenisini toplamıştı. Hemen ardından da sessiz sedasız hikâye ile ilgili bir düzenleme daha yapıldı. Güncellemeden sonra Instagram’da durumları görüntüleyenler listesi görünmemeye başladı. Peki, Instagram’da hikâyeme bakan durumları gören kişiler listesi neden görünmüyor?

INSTAGRAM’DA HİKAYE-DURUMLARA BAKAN KİŞİLER NEDEN GÖRÜNMÜYOR?

Instagram’da sessiz sedasız yapılan bir yenilik kullanıcıların tepkisini topladı. Hikayeleri görüntüleyen kişileri listesinin görünmemesi birçok kişinin de akıllarında soru işareti bıraktı. Yapılan güncellemeye göre artık hikaye paylaşıldıktan 24 saat sonra durumu görüntüleyenler listesi görünmeyecek.  

INSTAGRAM PROFİLİ DEĞİŞTİ

Mark Zuckerberg’in satın almasının ardından sosyal medya devi baştan aşağı yenilenmiş, takipçi sayısını ise çok daha üst seviyeye çıkarmıştı. Geçtiğimiz günlerde Instagram’a bir yeni güncelleme daha geldi. Bu güncelleme ile birlikte kullanıcıların profil ekranı değişti. Instagram’da yapılan bu değişiklik birçok kişiden geçerli not almayı başardı. İlerleyen günlerde yeni değişiklikler de bizleri bekliyor olabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here