Ana sayfa TEKNOLOJİ Instagram’ın yeni güncellemesi neden geri alındı? Sola sürükleme geri gelecek mi?

Instagram’ın yeni güncellemesi neden geri alındı? Sola sürükleme geri gelecek mi?

107
0
instagramin-yeni-guncellemesi-neden-geri-cekildi

Milyonlarca kullanıcısı bulunan popüler sosyal medya uygulaması Instagram, yeni güncellemesi ile deyim yerindeyse saç baş yoldurdu. Bu akşam saatlerinde uygulamayı ziyaret eden kişiler adeta çılgına döndü. Instagram’ın yeni güncellemesi ile aşağı doğru sürüklenen platform, yeni gönderileri görebilmek için sağa doğru sürükleniyordu. Güncellemenin gelmesinin ardından tepki çığ gibi büyüdü ve geri adım kısa süre içerisinde atıldı.

INSTAGRAM’IN YENİ GÜNCELLEMESİ NEDEN GERİ ALINDI?

Mark Zuckerberg’in satın almasının ardından her geçen gün kullanıcı sayısını katlayan dev platform bugün kullanıcıları çılgına çevirdi. Instagram’ın yeni güncellemesi büyük tepkiler almasının ardından kısa bir süre içinde geri çekildi. Şimdi akıllardaki soru işareti ise bu güncellemenin geri gelip, gelmeyeceği oldu. Peki sola sürükleme özelliği geri gelecek mi?

INSTAGRAM’IN YENİ GÜNCELLEMESİ GERİ GELECEK Mİ?

27 Aralık Perşembe günü akşam saatlerinde gelen bu güncelleme büyük tepkilere neden oldu ve çok kısa bir süre içerisinde geri çekildi. Instagram’ın yeni güncellemesi geri gelecek mi sorusunun yanıtı da tedirginlik içerisinde araştırılıyor.

Milyonlarca kişinin günde saatlerce vakit ayırdığı uygulama son güncellemeyi geri çekti ancak ilerleyen günlerde neler olacağı bilinmiyor. Tepkiler gelmesi nedeniyle bu güncelleme bir daha geri gelmeyebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here