Ana sayfa YAŞAM Beyaz Show Tv8’de mi başlayacak – Beyaz Show Tv8’e mi geçecek?

Beyaz Show Tv8’de mi başlayacak – Beyaz Show Tv8’e mi geçecek?

124
0

Beyaz Show, hemen hemen herkesin bildiği, uzun yıllardır devam eden bir program. Beyazıt Öztürk’ün sunumu ile Kanal D ekranlarında Cuma günlerinin vazgeçilmezi olmayı başarmıştır. Ancak bir süredir yeni bölümünün yayınlanması programın hayranlarını üzdü. Daha sonra ise Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı ‘O Ses Türkiye’ yarışmasının jüri üyesi olmuştur. Ses yarışmasında da ‘Beyaz Show’u dilinden düşürmeyen başarılı sunucu akıllara ‘Beyaz Show Tv8’de mi başlayacak’ sorusunu getiriyor. Peki Beyaz Show Tv8’e mi geçecek

BEYAZ SHOW TV8’DE Mİ BAŞLAYACAK?

Beyaz Show Tv8’de mi yayınlanacak sorusunun yanıtı ile ilgili birçok araştırmalar yapılıyor. O Ses Türkiye jüri üyesi olan Beyazıt Öztürk, yaptığı espriler ile izleyenleri kırıp geçmeye devam ediyor. Kanal D’nin Demirören Medya Grubu tarafından satın alınmasından sonra Beyaz Show’da sona erdi. Öztürk, yaptığı açıklamalarda ‘bir süre ara verdim’ işin arkasındaki problem düşündürüyor.

Beyazıt Öztürk ve Acun Ilıcalı ikilisinin arasından son günlerde su sızmıyor. Başarılı sunucunun O Ses Türkiye’ye jüri üyesi olması ile birlikte artan reytingler Ilıcalı’nın da iştahını kabarttı. Önümüzdeki günlerde Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk’e belki de yeni bir teklif ile gelebilir. Beyaz Show’un yayın kanalı TV8 olursa şüphesiz hiç kimse şaşırmayacaktır.

BEYAZIT ÖZTÜRK’ÜN YER ALDIĞI FİLMLER

Filmleri (7)
Film Adı, Yılı, Karakter Adı
Nihavend, Mucize, 1997
Dansöz, 2000, Taksi Şoförü
Sır Çocukları, 2002, Beyaz
Biz Size Aşık Olduk, 2002, Cem
Karım ve Annem, 2004, Levent
O Şimdi Mahkum, 2005, Beyaz
Karagöz ile Hacivat Neden Öldü?, 2005, Hacivat

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here