Ana sayfa YAŞAM Papaz Brunson ev hapisten çıktı mı? – Rahip Brunson bugün tahliye edilecek...

Papaz Brunson ev hapisten çıktı mı? – Rahip Brunson bugün tahliye edilecek mi?

201
0

Andrew Craig Brunson, bugün dördüncü kez hakim karşısına çıkacak. Türkiye ile ABD arasında büyük gerileme neden olan ve bunun sonucunda kur saldırılarına maruz kaldığımız bu mahkemenin sonucu merakla bekleniyor. Bu sabah saatlerinden itibaren ‘Papaz Brunson hapisten çıkacak mı’ ve ‘Rahip Brunson tahliye edilecek mi’ soruları yanıtını aramaya başladı.

PAPAZ BRUNSON HAPİSTEN ÇIKACAK MI?

PKK ve FETÖ’ye casusluk yaptığı iddiası ile 35 yıl hapis cezası ile yargılanan Papaz Brunson, bugün yine hâkim karşısına çıkıyor. Brunson, kritik duruşma öncesi bu sabah saatlerinde alınan yoğun önlemler ile birlikte İzmir Aliağa’ya ardından da davanın 4. duruşmasının görüleceği Aliağa Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü’ne saat 06.45 sıralarında getirildi. Peki Papaz Brunson bugün ev hapisten çıkacak mı?

PAPAZ BRUNSON TAHLİYE EDİLECEK Mİ?

Birçok kişinin yakından takip ettiği mahkeme ile ilgili tüm gelişmelere an be an bu başlık altından ulaşabileceksiniz. Davanın sonucu hakkındaki ayrıntılar encokarananlar.com adresinde olacak.

RAHİP BRUNSON DAVASI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Andrew Craig Brunson’un davası bugün saat 10:00 sularında başlayacak. Dünya’nın gözünün çevrildiği bu önemli mahkeme öncesi ABD tarafından da üst üste açıklamalar yapılırken, son olarak ABD’nin Ankara Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Jeffrey M. Hovenier de Brunson’u evinde ziyaret etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here